flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

    

ДЕНЬ  ВІДКРИТИХ  ДВЕРЕЙ  СУДУ !!!

З метою підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти  населення, набуття громадянами необхідного рівня правових знань, формування у них  поваги до права, а також побудови правового діалогу між судовою владою та суспільством задля покращення доступу до правосуддя, у Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області  запроваджено проведення днів відкритих дверей.

Серед відвідувачів суду були учні 11 класів Павлоградської загальноосвітньої школи № 9. Школярі  на даний час  перебувають в пошуку професії і такий захід допоможе тим, хто вже зацікавився правознавством і мріє свою майбутню професію пов’язати з ним. ( фото 1 )

   

( фото 1 )

Оглядову екскурсію приміщенням  суду  провела заступник керівника апарату суду Гончар А.Г. Учні ознайомилися з роботою спеціального підрозділу судової міліції « Грифон «, робочими місцями працівників апарату суду,  оглянули зали судових засідань, які обладнані засобами технічної фіксації та оснащені системами відеоконференцзв’язку, стенди з додатковою інформацією для громадян, а також ознайомилися зі списками справ, призначених до розгляду.

 

              

    ( фото 2 )                                   

Далі школярі відвідали канцелярію суду, де дізналися про реєстрацію та рух документів, що надходять на адресу суду, порядок роботи з ними в програмі Д-3, а також про реєстрацію справ різних категорій. ( фото 3 )

 

 ( фото 3 )

 

Керівник апарату суду Макаревич С.В. ознайомила учнів з роботою автоматизованої системи документообігу суду, функціями підрозділів апарату суду,     розповіла  про  структуру  Павлоградського  міськрайонного  суду,  відповіла  на  всі  питання, якими цікавилися школярі, а саме:  здобуття профільної вищої освіти, питання працевлаштування  на державну службу. ( фото 4 )

( фото 4 )

 

          Під час проведення даного заходу учні мали змогу поспілкуватися з суддею  колегії з розгляду цивільних справ Перекопським М.М., який розповів про суть роботи судді та обов’язки, яких повинен суддя дотримуватися під час здійснення правосуддя. Також Микола Миколайович   розповів  школярам  про  нововведення  в  законодавстві.( фото 5)

( фото 5)

Учні мали змогу бути присутніми у судовому засіданні під час розгляду кримінального  провадження  під  головуванням  судді  Тимченка С.О. ( фото 6 )

 

( фото 6 )

 

 

За підсумками проведеного заходу Дня відкритих дверей суду  у  школярів залишилися  лише приємні враження та позитивні емоції.