flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Щодо відсутності інформації на офсайті Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області про призначення засідання в справі за обвинуваченням Джаббарова П.В., Ахмедова А.Ш., Сусоєва С.О.

16 жовтня 2019, 11:32

Реагуючи на останній пост в FB YuliiaSergeevna https://www.facebook.com/ykolomoec , Павлоградський суд інформує, що інформація на сайті суду про дату слухання формується в автоматичному режимі, після зазначення дати наступного судового засідання.

Що стосується зазначеної справи, то головуючий суддя з 11 жовтня 2019 року перебуває в нарадчій кімнаті (простими словами, пише вирок), і інформаційна система не містить функціональних можливостей зазначення дати і часу оголошення вироку.

Крім того, написання вироку - творчий процес, який не підлягає вимірюванню певними часовими рамками. І штучний інтелект на даному етапі розвитку не в змозі передбачити, коли вирок буде готовий та його буде проголошено, і відобразити цю інформацію на сайті суду.

У той же час, на інформаційній дошці розміщено оголошення про перебування судді Щербини О.О. в нарадчій кімнаті і про перенесення інших справ, призначених на вказану дату. Крім того, учасники судового засідання повідомлені про приблизний час і місце оголошення вироку перед виходом судді до нарадчої кімнати.

Тому учасники є належним чином повідомленими про час і місце оголошення вироку.