flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області викликає як обвинувачену Пащенко Яну Валеріївну у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.111-1КК України.

19 вересня 2025, 15:43

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області по кримінальному провадженню №1-кп/185/86/25, справа №185/11472/24 за обвинуваченням Пащенко Яни Валеріївни у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.111-1КК України.

 

Підготовче судове засідання по вказаному кримінальному провадженню призначено за адресою: вул. Дніпровська, 135, м. Павлоград, Дніпропетровська область.

 

Обвинувачена Пащенко Яна Валеріївна викликається для участі в підготовчому судовому засіданні, призначеному на 05 листопада 2025 року об 11.00 год., у приміщенні Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області, який знаходиться за адресою: Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Дніпровська, 135.

 

Після опублікування оголошення в пресі, обвинувачена вважається повідомленою про дату, час та місце розгляду справи. У разі неявки обвинуваченої справу буде розглянуто за її відсутності.

 

 

 

Суддя                                                                                        Ю.А. Мельник